м. Київ, пр. Свободи 32
моб.:
тел.:
Русский
Лицензия на право осуществления транспортных услуг и грузовых перевозок по Украине
Відгуки:

Олег К.

Місяць тому ми з дружиною переїжджали на нову квартиру і потрібно було все перевести. В інтернеті величезний вибір компаній, що займаються вантажоперевезеннями, але за порадою мого співробітника я звернувся в компанію Мтранс. Дуже задоволений. Щиро Дякую!

Тарас О.

Долго искал компанию, которая перевезет мебель и очень дорогую бытовую технику без повреждений. Остался доволен услугами грузчиков, которые качественно обернули защитной пленкой мебель, аккуратно погрузили в автомобиль. Хочу сказать отдельное спасибо водителю, несмотря на «наши» дороги, он смог завести мебель и технику без повреждений.

Валентина П.

Вежливый персонал, бистро и качественно, без повреждений перевезли груз. Претензий нет.

Автоперевезення > Корисні ресурси

Корисні Веб-ресурсиКомпанія Мтранс надає послуги:

Транспортні послуги
Офісний переїзд
Квартирний переїзд
Дачний переїзд
Послуги вантажників
Перевезення меблів


Переваги роботи з нами:

  • З Мтранс - турбот менше: винесемо і професійно погрузимо весь вміст з квартири або будинку, перевеземо і розставимо, куди скажете.
  • Залежно від обсягів і ваги, підберемо автомобіль необхідної вантажопідйомності до 2-5 тонн ( «Мерседес Спринтер», «Volkswagen Transporter» і «Ман 5т».).
  • Додатково можемо запропонувати сучасну упаковку транспортованих речей і оргтехніки (використовуємо bubble-плівку, стрейч-скотч, картон, флізелін).
  • У нас в штаті працюють вантажники з досвідом більш 2-х років, завжди тверезі. Вам не доведеться боятися за своє майно. Це ми Вам гарантуємо.
  • Водії пунктуальні.
  • Повна матеріальна відповідальність
  • Зручні способи оплати: готівковий і безготівковий розрахунки.

Транспортні портали

:

Вантажоперевезення
Вантажі та транспорт, вантажоперевезення
Ati.com.ua. Вантажоперевезення - вантажі і транспорт
Інфосистема з вантажоперевезень: перевезення вантажу по Росії та Україні, міжнародні вантажоперевезення. Можливий відкладений пошук вантажів і транспорту з подальшою розсилкою.

www.ati.com.ua

Груз. Транспорт. Перевезення. Вантажоперевезення БіТранс (Beetrans) - Транспортно-пошукова система
Вантажоперевезення. Автоперевезення. Вантажі та транспорт. БіТранс. Beetrans. Вантажоперевезення по Україні, країнам СНД та Європи. Каталог транспортних сайтів.

www.beetrans.com

Olan-trans - транспортно-інформаційна система
Каталог вантажів і транспорту: автоперевезення, вантажоперевезення. Транспортна система, заявки користувачів, транспортні новини. Повсякчасне оновлення пропозицій. Пошук вантажу і транспорту в усі напрямки. Розсилка і самостійна публікація пропозицій по вантажах і транспорту.

www.olantrans.kiev.ua

Lardi - транспортно-інформаційний сервер "Lardi-Trans" – Транспортно-Інформаційний сервер
Вантажоперевезення, перевезення, автоперевезення по Україні, Росії, СНД і Європі. Транспорт і вантажі онлайн: більше 35 тис. пропозицій на добу. Розсилка інформації по вантажах і транспорту - 40 разів у день. Розрахунок відстаней, продаж транспорту. "Зона надійності", відгуки, чорний список.

www.lardi-trans.com

ТИС 'СТС Вантажоперевезення'. Вантажоперевезення по Україні, СНД, Європі. Транспортно-інформаційна система "СТС Вантажоперевезення"
Транспортно-інформаційна система "СТС Вантажоперевезення". Автоперевезення по Україні, СНД, Європі. Інформація про попутні вантажі та вільний транспорт. Розсилка інформації на e-mail. Каталог фірм. Оголошення.

www.ststrans.com.ua

Контейнерні перевезення, ставки морського фрахту, фрахт суден: фрахтова біржа SeaRates.ru Фрахтова біржа SeaRates.ru
Контейнерні перевезення, ставки морського фрахту, фрахт суден: фрахтова біржа SeaRates.ru - Послуги з морських контейнерних перевезень для експедиторів, транспортних і торговельних компаній. Оптимальні ставки морського фрахту на перевезення вантажів в контейнерах. Наземні вантажоперевезення.

www.searates.ru

Вантажоперевезення, вантаж і транспорт
вантажоперевезення
Вантажоперевезення - Український Транспортний Портал
Український Транспортний Портал - інтернет-ресурс, мета якого забезпечити користувачів необхідною інформацією по транспортних вантажоперевезеннях. Інформаційна система порталу допоможе здійснити вантажоперевезення по Україні та міжнародні перевезення.

www.ukrtransport.com

 
© 2007-2024 СПД Мазурок Е.П.
Всі права захищені
Україна, м. Київ
04215 , пр. Свободи 32, офіс 103
тел.:
тел.:
грузоперевозки