м. Київ, пр. Свободи 32
моб.: +38 (067) 468-47-47
тел.: +38 (044) 229-47-47
+38 (067) 468-47-47
Русский
Офісний переїзд
від 440 грн
Дачний переїзд
від 240 грн
Лицензия на право осуществления транспортных услуг и грузовых перевозок по Украине

Транспортні послуги від MTrans: вантажні перевезення по Києву та Україні.

Транспортные услуги, грузовые перевозки по Киеву и Украине от MTransВантажні перевезення перевезення за своєю суттю не здатні укладатися в певні схеми і шаблони. Саме використання індивідуального підходу при виконанні замовлень, виступає тим чинником, завдяки якому ми виправдовуємо довіру наших клієнтів. Створена в 1996 році, наша компанія надає транспортні послуги, забезпечуючи своєчасну доставку продукції, товарів, особистого майна клієнтів. Основний напрям нашої роботи – вантажоперевезення по Києву і Україні.

Перевезення і доставка вантажів, на перший погляд, справа нехитра і реалізувати її під силу практично кожному у кого є відповідний транспорт і декілька міцних хлопців в якості вантажників. Проте насправді це далеко не так. Першорядним чинником якісного автоперевезення виступає накопичений досвід. Саме щоденне повторення пройденого та щоденне набуття нових знань дозволило компанії Мтранс досягти зразкової якості вантажоперевезень, і Київ це вже оцінив повною мірою.

Передумовою для якісного автоперевезення є належна організація цього складного і трудомісткого процесу, який вимагає від виконавця максимальної передбачливості, ретельності у вирішенні всіх супутніх задач і незмінної сумлінності. Приймаючи на себе турботу про доставку вантажу, ми не обмежуємо свої обов'язки лише безпосередньо транспортуванням. За бажанням замовника нами проводиться розробка маршруту, експедиція, оформлення страховки і супровідної документації. Таким чином, пропоновані нами транспортні послуги вирішують всі проблеми, котрі можуть виникнути при реалізації вантажних перевезень по Україні та Києву. Саме у неухильному дотриманні, скрупульозності у всьому, починаючи від підбору персоналу закінчуючи вибором упаковки вантажу, полягає суть успішного перевезення.

Привабливість перевезень за допомогою автомобільного транспорту полягає в їх комерційній та технологічній гнучкості, які дозволяють уникнути додаткових витрат пов'язаних з вантаженням-розвантаженням, забезпечити різноманітність транспортних маршрутів, і як наслідок знизити ризики пошкодження вантажів. Вантажні перевезення Україна-Київ, доставку вантажів та інші транспортні послуги ми надаємо транспортом вантажопідйомністю до 2 тонн, і до 6 тонн.

Мобільні вантажні перевезення автомобілями Газель

Специфіка вітчизняної транспортної системи диктує особливі вимоги до умов, в яких проводяться вантажні перевезення в Києві. Вантажні перевезення автомобілями Газель дозволяють задовольнити попит на мобільні транспортні послуги. Якщо Вам необхідне термінове перевезення, скористайтеся нашою послугою – вантажне таксі. Замовити вантажне таксі Газель можна в будь-який день тижня, і воно буде подано Вам в мінімально короткі терміни.

Переваги співпраці з MTrans

Роки ефективної праці дозволили нам істотно накопичити знання в області перевезення і набути колосального практичного досвіду. Тому, віддаючи перевагу нашій компанії, ви дістаєте можливість обмежити власні турботи тільки виконанням грошових зобов'язань, надаючи професіоналам право продемонструвати, що вантажні перевезення не обов'язково пов'язані з величезними фінансовими і емоційними витратами.

Серед переваг, якими наділені вантажні перевезення з компанією Мтранс, необхідно особливо виділити наступні:

Офісний переїзд

Чи то перспективи розширення чисельності співробітників контори або ж навпаки прагнення скоротити адміністративні витрати, але рано чи пізно керівник практично кожного офісу стикається з необхідністю зміни приміщення. Офісний переїзд поза сумнівами справа морочлива, та варто замовити переїзд у професіоналів і досвідчені люди максимально швидко, дбайливо і відповідально змінять місце розташування вашого офісу. Наша компанія, спираючись на найвищі стандарти і вимоги, організовує якісний офісний переїзд.

Квартирний переїзд

Новосілля подія радісна і тривожна одночасно. З одного боку люди передчувають нові враження, з іншого їм всім достовірно відомо, що квартирний переїзд - справа, пов'язана з чималою суєтою і непомірним клопотом. Але можна уникнути всіх негативних сторін, якщо довірити квартирний переїзд професіоналам, за плечима яких біліше чим десятирічний досвід проведення подібних операцій. Приймаючи на себе тягар ваших турбот, ми перетворюємо новосілля на справжнє свято.

Дачний переїзд

Дачний переїзд на початку літа для багатьох жителів Києва звичайна справа. Свіже повітря, сонце, вода… Але перевезення великої кількості речей в стислі терміни зовсім не легке завдання. Фахівці нашої компанії готові допомогти Вам. Великий досвід роботи і злагоджений колектив MTrans дозволяють організувати і провести дачний переїзд в будь-який слушний для Вас час на високому професійному рівні, акуратно і швидко. Довірте переїзд нам і насолоджуєтеся природою.

Послуги вантажників

Років двадцять тому поняття професійні вантажники було схоже на поняття космонавти-любителі. Збільшені вимоги до вантажоперевезень диктують нові умови до представників цієї професії. Сьогодні вантажники повинні володіти знаннями сучасних пакувальних матеріалів, особливостей вантажного транспорту різної модифікації, прийомів такелажних робіт, уміти працювати швидко і злагоджено. Одним словом, володіти всіма тонкощами роботи. А тому, ставлячи завданням організувати переїзд, роль яку виконують вантажники переоцінити неможливо.

 
© 2007-2024 СПД Мазурок Е.П.
Всі права захищені
Україна, м. Київ
04215 , пр. Свободи 32, офіс 103
тел.: +38 (044) 229-47-47
тел.: +38 (067) 468-47-47
грузоперевозки